Haberler / Büyük Coşkunlar Bir Numara Olmaya Devam Ediyor.

1966 yılından bu yana ülkemizdeki Havai Fişek ve piroteknik ürünler alanında lider firma olan Büyük Coşkunlar Piroteknik Kimya Sanayi Havai Fişek Tic. Ltd. Şti. kuruluşunun 52. Yılında sektörüne öncü olmaya devam ediyor.

Son yarım asırda her geçen yıl üretim ve kullanımının sürekli değişim ve gelişim gösterdiği havai fişek sektörü; müşterinin talebine bağlı olarak rekabet koşulları gereği giderek daha güvenlikli ve daha kaliteli ürün üretimini gerekliliğini sürdürmektedir. Bu noktada bizler, en deneyimli mühendislerimizin bulunduğu Ar-Ge merkezimiz ve uluslararası partnerlerimiz ile yapmakta olduğumuz çalışmalar sonucunda üretimdeki güvenlik prensibimizi daha üst seviyelere taşıyarak halen ülkemiz, Orta Doğu ve Doğu Avrupa’da en çok tercih gören markalar arasında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Devletimizin hedef politikalarından biri olan dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girme çalışmalarına katkı olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye, ve her geçen gün ürettiğimiz her bir ürünle yurtdışına döviz çıkışını engelleyerek yerli ve milli markamızı dünyanın bir çok ülkesinde daha popüler hale getirmeye devam ettiğimizi tüm değerli iş ortaklarımıza saygıyla sunarız.